Interneta veikala izstrāde

Produktu, pakalpojumu tirdzniecība internetā - mūsu interneta veikala bāze piedāvā tirgot ne tikai taustāmu produktu, bet arī digitālu, kā arī pakalpojumus! Sākot no vienkārša preču kataloga, beidzot ar apjomīgu, automatizētu interneta veikalu. No idejas līdz pirmajam pārdotam produktam/pakalpojumam internetā.

Profesionālā pieredze, 20 gadi, sākta krāta no 1999 gada līdz pat šodienai, izmantojot visus iespējamos tehnoloģiskos risinājumus atbilstoši interneta veikala izstrādes prasībām.

Īsumā interneta veikala iespējas: Dinamiska produktu filtrēšana. Preču grozs. Velmju saraksts. Pasūtījumu vēsture. Piegādes izmaksas aprēķins. "Dropshipping" iespējas. Automatizēts XML, CSV produktu imports no noliktavas sistēmas vai excel. Automātiska rēķina ģenerēšana. Sasaiste ar uzskaites / grāmatvedības sistēmu. Daudzas citas funkcionalitātes, lai nodrošinātu interneta veikalu darbību pilnībā automātisku no A līdz Z. Interneta veikals spēj uzturēt vairāk kā 20'000 preces ar detalizētu informāciju, pēc vajadzības 100'000 vai vairāk.

Izstrādes process
 
Plānošana 1. Plānošana
Interneta veikala struktūras izstrāde balstoties uz pozicionētā mērķa. Kopīga struktūras pārrunāšana, koriģēšana.
Dizaina izstrāde 2. Dizaina izstrāde
Pēc struktūras tiek izstrādāts atbilstošs dizains, kopīgi pārrunāts, koriģēšana līdz tiek apstiprināts.
Programmēšana 3. Programmēšana
Tehniskā projekta izpilde (plānošana, programmēšana). Paralēli notiek individuālu moduļu, funkciju testēšana, ka arī kopumā interneta veikala testēšana.
Apmācība 4. Apmācība
Apmācība darbam ar interneta veikalu administrācijas sistēmu, kopumā ar pašu interneta veikalu. Paralēli informācija ievade.
Publikācija 5. Publikācija
Interneta veikalu publicēšana.
Mārketings 6. Mārketings
Pēc vajadzības mārketinga stratēģijas izstrāde, Google Adwords / Facebook kampaņas, sociālo portālu sagatavošana, mārketinga izpilde.
 
Interneta veikalu​ izstrādes rezultāts Atbilstošs mērķim. Ātrs. Kvalitatīvs. Drošs. Atbilstoši optimizēts Google meklēšanas servisam / sociālajiem portāliem. Viegli saprotama administrācijas sistēma. TermiņšTiek noteikts katram interneta veikala individuāli, balstoties uz interneta veikalu kopumā un tā darāmiem darbiem tā pilnīgai īstenošanai. Parasti līdz 3 līdz 4 mēnešiem, vai vairāk, ja interneta veikals ir apjomīgs vai pietiekami tehniski sarežģīts.
Cena Cena tiek aprēķināta tāpat kā termiņš - precizējot katru darbu individuāli un kopumā. Programmēšanas valodas HTML, CSS, JS, PHP, MySql, PostgreSQL

Visam pamatā ir līgums, kurā tiek definētas abu pušu tiesības un pienākumi.
Interneta veikals?!
No domu lidojuma līdz pirmajai pārdotajai precei! Profesionāla interneta veikala izstrāde vai tā uzlabošana.  Personalizēta pieeja Jūsu projektam!
Telefons: +371 29539931