Mājas lapas izstrāde

Attīstoties tehnoloģijām, cilvēkiem ar vien vieglāk ir iespēja iegūt informāciju no interneta, izmantojot portatīvo datoru, planšetdatoru, telefonu, galda datoru un citas ierīces. Mēs piedāvājam Jums ne tikai iegūt informāciju, bet arī publicēt to internetā. Ņemot vērā Jūsu ideju un publicējamo informāciju mēs piedāvājam radošus mājas lapas izstrādes risinājumus, kas ir pielāgots sākot no lielizmēra monitora beidzot ar telefona ekrānu.

Izstrādājam no vienkāršas mājas lapas līdz apjomīgai / sarežģītai mājas lapai / projektam. Profesionālā pieredze, 20 gadi, sākta krāta no 1999 gada līdz pat šodienai, izmantojot visus iespējamos tehnoloģiskos risinājumus atbilstoši mājas lapas, projekta prasībām.

Izstrādes process
 
Plānošana 1. Plānošana
Mājas lapas struktūras izstrāde balstoties uz pozicionētā mērķa. Kopīga struktūras pārrunāšana, koriģēšana.
Dizaina izstrāde 2. Dizaina izstrāde
Pēc struktūras tiek izstrādāts atbilstošs dizains, kopīgi pārrunāts, koriģēšana līdz tiek apstiprināts.
Programmēšana 3. Programmēšana
Tehniskā projekta izpilde (plānošana, programmēšana). Paralēli notiek individuālu moduļu, funkciju testēšana, ka arī kopumā projekta testēšana.
Apmācība 4. Apmācība
Apmācība darbam ar mājas lapas administrācijas sistēmu, kopumā ar pašu mājas lapu. Paralēli informācija ievade.
Publikācija 5. Publikācija
Mājas lapas publicēšana.
Mārketings 6. Mārketings
Pēc vajadzības mārketinga stratēģijas izstrāde, Google Adwords / Facebook kampaņas, sociālo portālu sagatavošana, mārketinga izpilde.
 
Mājas lapas izstrādes rezultāts Atbilstoša mērķim. Ātra. Kvalitatīva. Droša. Atbilstoši optimizēta Google meklēšanas servisam / sociālajiem portāliem. Viegli saprotama administrācijas sistēma. TermiņšTiek noteikts katram projektam individuāli, balstoties uz projektu kopumā un tā darāmiem darbiem tā pilnīgai īstenošanai. Parasti mēnesis līdz 3 mēnešiem, vai vairāk, ja projekts ir apjomīgs vai pietiekami tehniski sarežģīts.
Cena Cena tiek aprēķināta tāpat kā termiņš - precizējot katru darbu individuāli un kopumā. Programmēšanas valodas HTML, CSS, JS, PHP, MySql, PostgreSQL

Visam pamatā ir līgums, kurā tiek definētas abu pušu tiesības un pienākumi.
Mēs Jums palīdzēsim!
Profesionāla mājas lapas izstrāde vai tās uzlabošana. Personalizēta pieeja Jūsu projektam!
Telefons: +371 29539931